WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Katlanır Cam Balkon Alüminyum Doğrama Pergola Sistemleri PVC Doğrama

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri ve cam balkon uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz en iyi işçilik ve malzeme desteğini sunar.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama Sistemleri İç ve dış alüminyum profillerin ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan alüminyum doğrama sistemleridir

Pergola Sistemleri

Pergola sistemleri günümüzde her hava şartlarına uygun olarak tasarlanıp her mevsim kullanılabilecek mekanlar elde etmeyi sağlar.

PVC Doğrama

PVC Kapı Sistemleri, mükemmel ses ve ısı yalıtımı ile maksimum fayda sağlar.

Popüler Hizmetlerimiz

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon, uygulandığı mekanlarda eşsiz manzara keyfi sunar. Kış yaz kötü hava koşullarından koruyarak sizlere ek bir ...

Daha Fazla Bilgi

Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Sistemleri restaurant, cafe, lokanta, pastane, kış bahçeleri, alışveriş merkezleri gibi mekanlarda oldukça tercih ...

Daha Fazla Bilgi

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri Giyotin Cam Sistemleri hareketli küpeşte ile uzaktan kumandalı otomatik, motorlu zincirli modeldir. Yeni nesil bu ...

Daha Fazla Bilgi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, insanın doğaya olan özlemini her mevsim doğayla baş başa olmanın huzurunu yaşamak isteyenlerin hayallerini ...

Daha Fazla Bilgi

Sineklik

Sineklik dışarıdan gelebilecek karasinek, arı, kelebek, sivri sinek gibi tüm haşerelerden yaşam alanlarınızı koruyan çevre dostu ...

Daha Fazla Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Cam Balkon Sistemleri Su Alır Mı ?

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Ücretsiz Teklif Al