WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu

8 mm Eşikli Sürme Cam Sistemleri

8 mm Eşikli Sürme Cam Sistemleri seçeneği ile Ommax cam balkon uygulamalarına yeni boyut getirmeye devam ediyor. Amaç kullanıcıya iç ve dış mekanları bir bütün haline getirerek ekstra yaz kış kullanılabilecek ortamlar sunmak ve konforlu, aydınlık şık ortamlar kazandırmaktır.

Eşikli sürme seride camlar raylarda hareket eder. Sistem ray adedi farklılık gösterebilir. Kullanılan camlar temperli olup darbelere karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda renk seçenekleri de mevcuttur. Eşikli sürme sistemli camlarda yalıtım özelliği eşiksize göre daha iyidir. Özellikle dar alanlarda kullanıma çok uygundur. Üst üste toplanabilmesi pratiktir. Yatay olan camlara göre yer kaplamaz. Bu modelde cam birleşim noktalarında alüminyum contalar kullanılmıştır. Contalar cama sızdırmazlık özelliği kazandırır. Camlar üst üste toplanırken sessiz, kolay ve pratik şekilde katlanır.

8 mm Eşikli Sürme Cam Sistemlerinde temperli camlar 8 mm. olup yüksekliği yaklaşık 2.30 kadar olan balkonlar için idealdir. Bu modellerde kullanılan aksesuarlar polyamid ve paslanma yapmayan malzemelerdir. Temperli cam kullanımıyla güvenliği ekstra arttıran model, contalarla da ısı, ses ve su yalıtımı sağlar.

8 mm Eşikli Cam Sistemleri özellikle dar mekanlarda, kış bahçelerinde, balkonlarda, vitrin camı olarak ideal kullanıma sahiptir. Montajı oldukça kolay, temizliği de pratik olan bu model dar alanlarda daha geniş ferah ortamlar yaratır. Ommax balkon sistemleri ölçüleri alıp sizlere en uygun seçenekleri sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.