WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu

8 mm Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

8 mm Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri lokanta, alışveriş merkezleri, cafe, kış bahçeleri gibi mekanlarda ortama şıklık katmak, kullanışlı konforlu alanlar kazanmak için en uygun modeldir. Modern tasarımı ile pratikliği birleştirerek geniş ferah ortamlar yaratır.

8 mm Eşiksiz Sürme Cam Sistemlerinde kanatlar yatay olarak hareket eder. İç ve dış mekanlarda alan kapatma, balkon kapatma, alan bölme gibi avantajlı uygulamaları vardır. Bu seride istenildiği kadar kanat uygulaması yapılabilir. Bu üründe camlar 8 mm. veya 10 mm. olabilir. Ürün gereksiz yere kaybını önler. Her yöne kaydırılabilir olması istenmeyen görüntüleri de kapatacaktır. Aynı zamanda giriş çıkışlarda sorun yaratmaz. Eşiksiz sürme cam sistemleri ile dışarıdaki olumsuz hava koşullarından yağmur, kar, rüzgar gibi etkilerden korur. Bu model aynı zamanda iç ve dış mekanı bütünleştirir. Ortama şıklık katar. 8 mm. temperli cam kullanılması güvenliği maksimum seviyeye taşımıştır. Temperli camlar kırılma, darbe gibi olumsuz etkilere karşı ekstra dayanım gösterir.

Bu modelde eşik olmaması zemin ile aynı çizgide olup, iç ve dış mekanlarda daralmaya sebep vermez. Dekoratif olarak size renk ve model çeşitleri ile modern ortamlar yaratmanıza etkilidir. Temizlik açısından da sizi zorlamaz, kolay temizlenir.

8 mm Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri Ommax cam balkon hizmeti ile montajı kolay bir şekilde kısa zamanda yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.