WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
8 mm Fırtına Serisi

8 mm Fırtına Serisi

8 mm Fırtına Serisi katlanır cam balkon sistemleri tercihe göre her iki tarafa veya sağa sola toplanabilir yapıdadır. Tasarım ve kullanım kolaylığı sizlere eşsiz panoromik görüntü ve konfor sunan bu ürün ısı, ses ve nemi engellediği için oldukça tercih edilir.

Uygulama tercihine göre 8 mm fırtına serisi katlanabilir cam balkon uygulamaları üstten veya alttan taşıma sistemine sahiptir. Bu sayede 8 mm temperli camlar sağa veya sola doğru toplanabilir. Temperli cam güvenli cam normal kullanılan camlara göre oldukça güçlü ve mukavemetlidir. Fırtına serisi cam balkonlarda müşteri istek ve talepleri doğrultusunda 8 mm, 10 mm temperli camlar kullanılır.

Özel imalat kaliteli alüminyum malzemesi TS standartlarına uygun olup 3 mm profillerle yağmur, kar, rüzgar, toz gibi dış etkenlere karşı yüksek koruyuculuk sağlar. Özel imal edilmiş teker sistemiyle yerden kilitlemeli uygulamadır. Camların birleşim yerine de UV ışınlarına mukavemetli fitiller tercih edilir.

8 mm Fırtına Serisi kırılmaya karşı emsallerine göre 5 kat daha dayanıklı olup tercihe göre renkli ve saydam şekilde uygulanmaktadır. Yaşam alanınıza ekstra konfor katan cam balkon kanatları enine boyuna eşit şekilde ölçü alınırsa daha estetik görüntü sağlanır.

Balkonlarınızı dekoratif açıdan en düzeye taşıyan katlanır cam balkon sistemleri model ve çeşit olarak seçeneklere sahiptir. Güvenli olduğu kadar, temizliği de kolay olan cam balkonlar özel açılımları sayesinde yaşamınızı kolaylaştırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.