WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
8 mm Kollu Pro Gold Serisi

8 mm Kollu Pro Gold Serisi

8 mm Kollu Pro Gold Serisi Ommax katlanır cam balkon firmasının lüks ürünleri arasında yerini alır. Diğer serilerden farklı özelliklere sahip olan bu ürün ipli kilitli modellere göre daha kullanışlı ve konforludur. Şık tasarımıyla balkonlarınızın havasına şıklık katar.

Pro Gold seri aksesuar yapısı ve şık kolu ile size kullanım kolaylığı sağlar. Yenilenen profil yapısı ve her camda altta ve üstte paslanmaz tekerleriyle sessiz hareket eder. Paslanmaz tekerleri ve rüzgara karşı camların hareketlerini önlemek için rüzgar kilidi ile desteklenmesi güvenliği maksimuma çıkartmıştır. Ommax 8 mm Kollu Pro Gold Serisi kol detayıyla cam balkonlara yenilik getirmiştir. Yenilenen ve geliştirilen profil yapısı sayesinde yağmur, kar gibi dış faktörlerin içeriye sızması önlenmiştir. Kesintisiz sağa sola hareketi ile kullanımı oldukça kolay ve şık bir üründür. Alt katlarda veya üst katlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün kilitleme mekanizmaları ile kusursuzdur. Paslanmaz tekerler, metal aksamlar, özel imal edilmiş rulmanlar ile her zevke hitap etmektedir. Cam kalınlığı 8 mm. Kullanılan camlar temperli camlardır. Profil rengi ve cam renk seçenekleri mevcuttur.

8 mm Pro Gold Kollu serisi yuvarlak, oval veya farklı yapılardaki tüm balkonlara kolayca uygulanabilir. Camların temizliği de oldukça kolay ve pratiktir. Sizi yormaz. Maksimum yalıtım sağlayan Pro Gold serisi balkonlarda güvenliği, kaliteyi ve şık tasarım isteyenlerin ilk tercihidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.