WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Eşikli ve Eşiksiz Sürme

Eşikli ve Eşiksiz Sürme

EŞİKLİ SÜRME

Dar mekânlarda alanın aynı şekilde kullanılabilmesine imkân tanıyan eşikli sürme sistemleri balkona çıkış aşamasında herhangi bir engele neden olmaz. Toz, su ve hava aldırmayan bu sistem sayesinde sistem sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Bu çalışmada tek cam ya da lamine cam uygulanabilmektedir. Farklı aksesuarlar kullanılarak mekân için en uygun kullanım şekli tasarlanabilir.
Kış bahçesi, vitrin camları ve balkon kapama seçeneklerinde ideal çözüm önerileri sunmaktadır.

EŞİKSİZ SÜRME

Az bakım gerektiren bu sistem paslanmaz özellik taşımaktadır. Siyah ve gri aksesuar seçeneği ile her yer ve şekle uyumlu olan modeller yatay olarak hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerden oluşmaktadır. Ürün düşük gürültü ile çalıştığı için her alanda kullanılabilmektedir. Ürün opsiyonel olarak farklı renklere boyanarak da hazırlanabilmektedir. Kanatlar birbirlerini özel olarak tasarlanan baza kapağı sayesinde sıralı olarak çekerler. Özellikle ofis ve iç mekânlar için önerilen bu sistem son derece dayanıklıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.