WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri hareketli küpeşte ile uzaktan kumandalı otomatik, motorlu zincirli modeldir. Yeni nesil bu modeller alışveriş merkezleri, oteller, stadyumlar, oto garajlarda otomatik açılıp kapanması özelliği ile oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Günlük yaşantımızı kolaylaştıran giyotin cam sistemleri el ayak sıkışmasını önleyen güvenlik çözümleriyle de dikkat çekmektedir. Giyotin cam sistemlerinde 8 mm. 10 mm. kalınlığında ısıcam kullanılmaktadır. Sistem dikey olarak çalışır. Otomatik yapısı ve uzaktan kumanda ile kontrol edilen model panel büyüklüğünde açılabilir.

Giyotinli Cam Sistemleri Ommax cam balkon son yılların en popüler ürünlerdendir. Ommax kalitesi ve güveniyle her bütçeye uygun seçeneklerle cam balkon tercihlerinde sektörde iddiasını ortaya koymaktadır.

Isıcamlı Giyotin Cam Sistemleri

Isıcamlı Giyotin Cam Sistemleri ile cafelerinize, restoranlarınıza, konutlarınıza tasarım harikası motorlu, uzaktan kumandalı modelleriyle değerine değer katın, tarzınızı yansıtın. Modern teknolojilerle çağa ayak uyduran özel tasarımlar otomatik veya manuel olarak size sunulur. Size sadece keyfini sürmek kalır.

Bitmeyen istekler ve ihtiyaçlar yenilenen teknolojiler insanların daha konforlu yaşaması için yaşam alanlarında modern tasarımlarla uygulanmaya başladı. Isıcamlı Giyotin Cam Sistemleri dikey açılma özelliği ile dikkat çekmektedir. Motorlu ve manuel açılma sistemiyle tüm panel bir bütün olarak istenilen seviyede açılır. Burada kullanılan cam özel TSE garantili ısıcamdır. Isıcamın üstün özellikleri ile modelde kullanılan profiller ısı yalıtımı noktasında beklentileri karşılamaktadır. Kullanılan ısıcamlar çift cam olup temperlidir. Bu modellerde çelik silindirler kullanılır. Kanat yapısı dikey olarak hareket ettiği için size istediğiniz kadar açabilme imkanı sunar. Uzaktan kumandalı ve manuel çeşitleri ile ticari mekanlarda oldukça tercih edilmektedir. Kullanılan malzemeler itibariyle güvenliği de maksimuma çıkartmıştır. Bu cam paneller oldukça gösterişlidir. Bulunduğu ortamı dış etkilerden yağmur, kar, rüzgar gibi korurken tasarımıyla da kusursuzdur. Dekoratif açıdan sizlere harika alanlar katar.

Isıcamlı Giyotin Cam Sistemleri uzun yıllar kullanabileceğiniz mülkünüzün değerine değer katan kullanışlı, konforlu, hijyen ürünlerdir. Ommax konusunda uzman ekibiyle gerekli ölçüleri alarak kısa zamanda montaj yapar ve ürünü kullanıma hazır hale getirir. Kalite ve güvenin tam adresi Ommax cam balkon bütçe dostu uygulamalarla sizlere en iyi hizmeti sunar.

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri tekerlekli kolay temizlenebilir özelliği ile güvenli modern tasarımıyla dikkat çeken bir üründür.

Bu modeller uzaktan kumandalı motorlu veya manuel olarak kullanılır. Dikey olarak açılan camlar kolay silinebilir özelliği ile oldukça kullanışlı ve güvenlidir. Artık cam temizlemek çok kolay diyebiliriz. Bu sistemlerde camların dış kısmını dışarı çıkmadan, merdivene gerek duymadan camları temizlik moduna getirerek kolaylıkla temizlemeniz mümkündür. Paneller ray kanalarında hareket ederken kilit açılır. Bu sayede sistem kolaylıkla çalışırken el sıkışması gibi olası kazalarını önleyen yapıya sahiptir.

Ommax Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri ile ticari mekanlarınıza, evlerinize değer katmaya devam ediyor. Bu ürün camları tek seferde silme imkanı sunar. Camların kolaylıkla temizlenebilmesi sizlere zamandan tasarruf kazandırırken maddi katkılar sağlayacaktır. Ayrıca ısı yalıtımı sayesinde mekanlarınız yazın serin kışın sıcak ortamlara kavuşur.

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri ile camın dış yüzeyini silmek için dışarı çıkmak gerekmiyor. Modelde öne doru açılan sistem sayesinde dış yüzey kolaylıkla temizlenebilir. Isı, ses ve sızdırmazlık özelliği maksimum düzeydedir. Sistem çalışırken sessizdir. Motorlu olanlarda sadece yüksek olmayan motor sesi duyulur.

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri ile evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer olurken, kolay ve pratik temizliği ile ailenizle daha fazla vakit geçirme imkanı sunar. Ommax cam balkon ile en iyi fırsatları yakalama imkanı bulursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.