WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu

Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri

Isıcamlı Eşikli Cam Sistemleri yaşantımıza yenilikler sunan dar alanları daha kullanışlı hale getiren, bize konforu yaşatan modern ürünlerdir. Cam balkon, kış bahçesi, restoranlar, cafeler, evler, alışveriş merkezleri için tasarlanmış pratik sessiz çalışan yapıları vardır.

Ommax Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri raylar üzerinde hareket eden hareketli mekanizmaya sahiptir. Özellikle dış mekanlarda, kış bahçelerinde, teraslarda tercih edilen eşikli sürme cam sistemleri birbiri üzerine üst üste toplanabilme özelliği ile yer kaplamaz. Alan tasarrufu için tasarlanmış iç mekanları dış mekanlara bağlayarak büyük mekanları kullanma imkanı sunar. Sistem kapalı alanları dış ortamlardan bağlantıyı kesmeden her mevsim kullanım imkanı sunmasıyla oldukça avantajlıdır. Isıcamın üstün özellikleri ile yüksek düzeyde yalıtım sağlanır. Isıcam %50 ısı kaybını önler. Kışın soğuktan yazın sıcaktan etkilenmeden balkonlarınızın keyfini sürersiniz. Rüzgara, kırılmaya, darbelere dayanıklı temperli camlar, 8 mm kalınlıktadır.

Gelişmiş aksesuarları, modern yapısı kullanım kolaylığı ile eşikli sürme camlar her mekana uygun tasarlanır. Kanallar üzerinde hareket eden kanatlar sarkma olmadan sessiz bir şekilde istenilen tarafa toplanır. Kaliteli malzemeden üretilmiş alüminyum profiller, köşe dönüş aparatları hem montaj ve kullanım kolaylığı sağlar.

Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri farklı renk seçenekleri ve farklı mekan tasarımları ile Ommax farkıyla ayağınıza gelmektedir. Kaliteyi fiyat avantajlarıyla birleştirerek hayallerinizi gerçekleştirmek ihtiyaçlarınıza modern çözümler bulmak için buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.