WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri restoran, pastane, alışveriş merkezleri, cam balkonlar ve cafelerde bulundukları ortamı güzelleştirmek, kullanılacak alanı daha kullanışlı ve gösterişli hale getirmek için iç ve dış mekanlarda bölme olarak kullanılmaktadır. Isıcam kullanılan ürün her iki camlarda temperli özelliği ile darbelere veya kırılmalara karşı yüksek mukavemetlidir.

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemlerinde iki cam plakanın ortam basıncıyla bir araya getirilerek camda kullanılan modern teknolojilerle deneyimi yaşam alanlarına taşımıştır. Isıcamın üstün özellikleri ihtiyaçlara yeni çözümler sunar. Isıcam uygulanan eşiksiz sürme cam sistemlerinde güneş kontrolü, gürültü kontrolü, ısı kontrolü güvenlik ve yalıtımla maksimum verimlilik elde edilir. Bu modeller cafe, vitrin, dar balkonlar, dönüşlü balkonlar için rahat giriş çıkış sağlayan alanı geniş gösteren ürünlerdir. Kullanımı esnasında sessiz ve takılmadan hareket eder. Arzu edilen düzeyde kanatlı camlar ayarlanabilir alt ve üst tekerler ile kaydırılarak sarsıntısız hareket sağlanır. Profil kapakları polyamidden üretilmiştir. Kullanılan metal aksamlar paslanmaz. Dış etkilerden kar, yağmur, toz gibi olumsuzluklarda kullanılan mekanları korur. Ayrıca temperli camlar ve çocuk kilidi ile güvenlidir.

Uzun ömürlü dayanıklı yapıya sahiptir. Kanatlar kolay kayar ekstra yer kaplamaz. Size daha geniş ferah alanlar sunar. Sağlıklı ve temizliği kolaydır.

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri Ommax cam balkon kalitesiyle kısa sürede montaj yapılır kullanıma hazır hale getirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.