WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri tekerlekli kolay temizlenebilir özelliği ile güvenli modern tasarımıyla dikkat çeken bir üründür.

Bu modeller uzaktan kumandalı motorlu veya manuel olarak kullanılır. Dikey olarak açılan camlar kolay silinebilir özelliği ile oldukça kullanışlı ve güvenlidir. Artık cam temizlemek çok kolay diyebiliriz. Bu sistemlerde camların dış kısmını dışarı çıkmadan, merdivene gerek duymadan camları temizlik moduna getirerek kolaylıkla temizlemeniz mümkündür. Paneller ray kanalarında hareket ederken kilit açılır. Bu sayede sistem kolaylıkla çalışırken el sıkışması gibi olası kazalarını önleyen yapıya sahiptir.

Ommax Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri ile ticari mekanlarınıza, evlerinize değer katmaya devam ediyor. Bu ürün camları tek seferde silme imkanı sunar. Camların kolaylıkla temizlenebilmesi sizlere zamandan tasarruf kazandırırken maddi katkılar sağlayacaktır. Ayrıca ısı yalıtımı sayesinde mekanlarınız yazın serin kışın sıcak ortamlara kavuşur.

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri ile camın dış yüzeyini silmek için dışarı çıkmak gerekmiyor. Modelde öne doru açılan sistem sayesinde dış yüzey kolaylıkla temizlenebilir. Isı, ses ve sızdırmazlık özelliği maksimum düzeydedir. Sistem çalışırken sessizdir. Motorlu olanlarda sadece yüksek olmayan motor sesi duyulur.

Isıcamlı Silinebilir Giyotin Cam Sistemleri ile evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer olurken, kolay ve pratik temizliği ile ailenizle daha fazla vakit geçirme imkanı sunar. Ommax cam balkon ile en iyi fırsatları yakalama imkanı bulursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.