WhatsApp
Telefon
  • İstiklal Mah. 2. Cad. 5/A Serdivan / Sakarya
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Çerçevesiz cam bloklardan oluşan katlanır cam balkon sistemleri balkonlarda kusursuz manzara keyfi yaşamanızı sağlar. Bu yöntem ile sağlanacak ısı yalıtımı evin tümünde etki gösterecek özelliklere sahiptir. Küçük alanlı dairelerin daha kullanışlı olmasını sağlayan katlanır cam balkon sistemleri gösterişli ve şık mekânlar yaratılması için ideal seçenekler oluşturur.

Kışın oda olarak kullanacağınız balkonunuz yazında doğa ile iç içe bir balkon halini alır. İşteki tecrübemiz sayesinde Serdivan ve Karasu da olduğu gibi tüm il ve ilçelerde faaliyet gösteriyoruz. Birçok müşterimizde olduğu gibi sizin de yüzünüzde bir gülümseme oluşturmak için çabalıyoruz.

Eğer sizde evlerinizin balkonlarına cam kaplama yapmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.

EVİNİZİN BİR ODASIDA BİZDEN

Su geçirmeyen bu sistem yaz ve kış kullanılacak yeni bir alan sağlamaktadır. Şık görünümü sayesinde evlerinize maddi değer katan çalışmalar farklı ihtiyaçlar üzerine özel olarak üretilmektedir. Cam balkon ile kapatılan evlerin genelinde hissedilir derecede ısı artışı olmaktadır..

Bu sayede yapılan enerji tasarrufu harcamalarınız üzerinde de olumlu etki sağlayacaktır. Kolay kullanımı, kolay montajı ve uzun ömürlü olması ile bu sistemde balkon mobilyalarının da korunmasını amaçlamaktayız.

Cam balkon ile kapanan alanlar hava durumu dikkate alınarak açık halde kullanıldığında ferah mekanlar yaratılabilir.

Sert hava koşullarından etkilenmeyen bu sistem yağmur yağarken sıcak bir ortam oluşturulmasını sağlarken ofis ortamlarında da şeffaf alanların yaratılmasını sağlar. Gürültü ve soğuk hava şartlarının mekanın içine girmesini engelleyen sistem özellikle çocukları ve evcil hayvanları koruma altına almaktadır.

Ev içinde bir arada yaşayan bireylerin farklı alanlarda daha rahat etmelerine olanak sağlayan cam balkonlar yaz ve kış mevsimi için idealdir.Kişinin zevkine göre uygulanan cam balkonlar evin en çok tercih edilen bölümü haline gelmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.