WhatsApp
Telefon
  • İstiklal Mah. 2. Cad. 5/A Serdivan / Sakarya
Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Bahçe keyfini yılın 12 ayı sürmenizi kolaylaştıracak kış bahçesi çalışmalarımız ile en ideal ortamları sağlayabilirsiniz.Kışın soğuk havalarda da cam bir alanda davetler verebilir veya kendinize yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Zevkinize uygun olarak döşeyeceğiniz cam bir bahçede kış akşamlarının bütün karanlığını üstünüzden atabilirsiniz. Huzur ve sessizliği arayanlar için ideal bir seçenek olan uygulama yağmur yağarken de çayınızı yudumlayabileceğiniz panoramik bir alan olanağı sağlar.


Sadece güneşin değil aynı zamanda yıldızların ve karlı soğuk günlerin de keyfini çıkarabileceğiniz kış bahçeleri uygulamaları evinizin maddi değerinin de artmasını sağlayacaktır. Şehir hayatı ve stresin yarattığı kaos ortamından kurtulmanın bir yolu olarak kullanılacak kış bahçeleri ile özel yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.