WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Sürgülü Akordiyon Sineklik

Sürgülü Akordiyon Sineklik

Sürgülü Akordiyon Sineklik hareket kabiliyeti ile oldukça kullanışlı sağdan sola soldan sağa açılıp kapatılabilen dışarıdan gelebilecek yürüyen, uçan her türlü haşerelerin evinize, ofisinize girmesini engelleyen uygulamadır.

Sürgülü Akordiyon Sineklikler açılıp kapatılırken akordiyon gibi göründüğü için bu ismi almıştır. Ergonomik ve kompakt yapısıyla bu sineklikler hayatınızı kolaylaştırır. İstediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabileceğiniz bu ürün alandan da tasarruf sağlar. Sunduğu avantajları ile günümüzde oldukça tercih edilen sürgülü akordiyon sineklikler estetik görüntüsüyle de göz doldurur.

Sağlığımız ve ailemiz için tehlike arz eden her türlü haşerelerin yaşam alanlarımıza girmesini önlemek için sürgülü akordiyon sineklikler farklı ölçü ve modellerde yapılır. Sineklik fiyatları metre kare biriminden belirlenmektedir. Bilgilendirme için sizi firmamıza bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.