WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Balumax Int

Balumax Int

Isıcam'lı Entegre Küpeşte Sistemi - Balumax Int

Isıcam'lı lı Entegre Küpeşte Korkuluk Sistemi

Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, Türkiye’de tasarlanmış ilk ve tek cambalkon sistemlerine entegre Isıcam’lı küpeşte sistemidir. Isıcam'lı entegre küpeşte sistemi, camlı küpeşte sistemlerinin şıklığını, yalıtımla buluşturmak için tasarlanmıştır.
ISICAM'LI ENTEGRASYON

Albert Genau, Isıcam’lı Cambalkon Sistemiyle balkon yalıtımında sektörü bir adım daha ileri götürdü. Şimdi de yaşanabilir balkonların cambalkonu ile birlikte küpeştesini de bir üst seviyeye taşıyor. Balkonda 28 mm cam kalınlığına sahip cambalkon sisteminin yanında eş yalıtım sağlayacak 28 mm cam kalınlığına sahip küpeşte sistemini sunuyor.

CAMBALKON ENTEGRASYONU

Balumax Yeni Nesil Küpeşte-Korkuluk Sistemi, Albert Genau Cambalkon Sistemleriyle tam entegre bir sistem olarak ortaya çıkmıştır. Üst profil yapısı, hem katlanır hem de sürme cambalkon sistemlerimize özel ve tüm detayları düşünülerek tasarlanmıştır.

AKILLI SU TAHLİYE SİSTEMİ

Küpeşte sistemlerinin önemli noksanlarından birine odaklanan Balumax tasarımcıları, Akıllı Su Tahliyesi sistemini geliştirdi. Küpeşte üzerine uygulanan cambalkon sistemlerinden aktarılan su, kademeli havuzlama sistemiyle kesintisiz tahliye edilir.

ÇİFT KATMANLI İZOLASYON

Sistemin cam ve profil birleşim yerlerinde özel tasarlanmış EPDM kilit ve dübeller ile su ve toz izolasyonu sağlanmaktadır.

PASLANMAZ AKSAM

Albert Genau'nun tüm ürünlerinde olduğu gibi, Balumax Isıcam'lı Küpeşte Sisteminde de tüm aksam parçaları paslanmazlık garantisi altındadır.


SOFT TOUCH - KİR TUTMAZ YÜZEY

Balumax, korkuluk sistemi hem dekoratif hem de işlevsellik düşünülerek geliştirilmiştir. Sistem isteğe bağlı olarak özel yaldızlı, toz leke tutmayan özel ESPC boya ile boyanabilmektedi

4 FARKLI CAM TİPİ

Balumax Korkuluk Sisteminde ihtiyacınıza göre 8mm, 10mm, 12mm ve 28mm sır kullanılabilir. Üst profil, ekstra profile ihtiyaç duymadan her türlü sır ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ÖNCE GÜVENLİK

Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, güvenliği en üst seviyeye çıkarmak için camın dış tarafına çıta ile montajlı olmayıp; üstten kızaklı profil içine sürme yöntemi ile blok haline getirilmiştir.

TÜM BALKONLARA VE BİÇİMLERE UYGUN

Özel 90 derecelik profili sayesinde Isıcam'lı korkuluk sistemi L şeklindeki balkonlarda sorunsuzca kullanılabilir. Köşelerde kesintisiz bir cephe görünümü sağlar ve balkonların estetik görüntüsünün bozulmasını engeller.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.