WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Cam Tavan Sistemleri

Cam Tavan Sistemleri

Cam Tavan Sistemleri açılır kapanır özelliği size doğanın eşsiz görüntüsünü kesinti olmadan keyfini sürmenizi sağlar. Benzersiz yaşam alanları sunan muhteşem tasarıma sahip ürünlerdir. Evlerde, kış bahçelerinde, ofislerde, kafelerde, restoranlarda tercih edilen bu sistem hayatınıza değer katar.

Kış bahçelerinde, balkon veya teraslarda sabit Cam Tavan Sistemleri demir veya ahşap iskeletten oluşur. Mükemmel su izolasyonu sağlayan cam çatılar ticari mekanlarda da oldukça fazla tercih edilmektedir. Uygulanan cam tavanların alt kısımları katlanır cam balkon ile kapatılarak farklı şık yeni yaşam alanları oluşturur.

Sabit Cam Tavan Sistemleri kış bahçelerinize benzersiz bir şıklık katarken darbelere ve her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Bakımı oldukça kolay olmakla birlikte Ommax firmamız farkıyla montaj ve imalatı kusursuzdur. Her mekana uygun tarzda projelendirilen cam tavanlarda kaliteli malzemeler kullanılır. Yıllar geçse de paslanma yapmaz. Uzun ömürlüdür. Su sızdırmazlık özelliği ve ses yalıtımı sağlar. Estetik görüntü sağlar. Ayarlanabilir özelliği ile güneşi veya ışığı gölgelendirebilirsiniz. Renk seçebilir tek cam veya ısıcam tercihleriyle farklı kombinasyon sağlayabilme imkanı vardır. Bu ürünlerle teras, balkon veya bahçenizdeki alanları kış yaz kullanma imkanı yakalanır.

Ommax Cam Tavan Sistemleri doğayla bir bütün oluşturur. Hayat tarzınızı yaşamınıza yansıtmak aileniz keyifli zaman geçirerek güzel anılar biriktirmek, ticari mekanlarınıza değer katmak için zaman kaybetmeyin. Bilgilendirme için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.