WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Ekonomik Cambalkon Statü Tango

Ekonomik Cambalkon Statü Tango

Albert Genau’dan Cam Balkon Ekonomisi Statü TANGO 08

“Statü Cambalkon” markası, Albert Genau’nun, ekonomik cam balkon sistemlerinin markasıdır. Kısaca, Statü Tango 08 ile alışık olduğunuz cam balkon sistemini Albert Genau kalitesi ve garantisiyle bir adım öteye taşıyoruz.

Tango ile fiyat endişesi yaşamadan da kaliteli cam balkona sahip olabilirsiniz...Cam Balkonu Açıp Kapatmak Çok Kolay

Sistem hem zincir hem konfor kilit seçeneğine sahiptir. Bununla birlikte zincir kilit uygulamasında çocuk kilidi de mevcuttur. Opsiyonel olarak sunulan Konfor kilit ise, pencere kolu kadar güvenli ve kapalıyken gizlenen kol tasarımı ile estetik bir görüntü sunar. Kol sistemi için gerekli dikey profilin kalınlığı minimum, yalıtımı maksimum düzeyde tutulmuştur. Standart kilit zincirli olup, konfor kilit opsiyoneldir. Konfor kilit istediğinizi lütfen bayimize belirtiniz.


Tango için
14 NEDEN

 


Çocuk Kilidi

Zincir kilit seçeneğinde mevcut olan çocuk kilidi opsiyonu ile çocuklarınız güvende.


Katlanabilir Çıkış Kolu

Sistemin çıkış kolu, katlanabilir özelliktedir. Böylece, sistem, perde, stor perde gibi uygulamalara izin vermektedir.


Ay Parça Kilitleme Sistemi

Panellerin açma-kapama sırasında sarkmaması için, ay parçalı kilitleme sistemi kullanılmıştır.


Sızdırmazlık Pulları

Kasa profilinin zemine sabitlendiği bölümlerinde, profilde yer alan vida deliklerinden alt duvar içine su sızıntılarını önlemek amaçlı vidaların altlarında, özel plastik sızdırmazlık pulları kullanılır.


İster Alüminyum İster Şeffaf

Camlar yan yana geldiğinde ara boşluk standart olarak plastik şeffaf “H” fitiller ile kapatılır, isteğe bağlı olarak, bu boşluklar için özel olarak tasarlanmış, alüminyum fitiller de kullanılabilir.

 8 mm Temperli Camlar

Camlar, 8 mm kalınlığında temperli camlardır.

 

2 Yıl Albert Genau Garantisi

Sistem her türlü üretim, malzeme ve montaj hatalarına karşı montaj tarihinden itibaren 2 yıl Albert Genau garantisine sahiptir.

 

İzolasyon

Kanat profilleri uç kapakları tüm açılarda etkin birleşir, izolasyon fırçaları kapak uçlarına kadar gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.