WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon, uygulandığı mekanlarda eşsiz manzara keyfi sunar. Kış yaz kötü hava koşullarından koruyarak sizlere ek bir yaşam alanıyla sevdiklerinizle güzel dakikalar geçirmenizi sağlar.

Siz panoramik manzara keyfini sürerken şıklığı ve kolay kullanımı ile dekorasyonlarınızı farklı renkleriyle tamamlar. Katlanır ve sürme cam balkonlar kolay kullanılır ve dışarıdan gelecek ısı, ses geçirmezliği sağlayarak yaşam kalitenizi arttırır. Yalıtım özelliği ile uygun cam seçenekleri sizlere dört mevsim kullanabilme imkanı ile tercih edilir. Bu da size o kavurucu sıcaklarda serin bir mekan oluştururken kışın da sıcak ortamlar sağlayarak dört mevsim balkon keyfini çıkartma imkanı tanır.

Katlanır Cam Balkon Ommax yüksek yalıtımı menteşeli panellere yerleştirilen çocuk kilidi ile sağladığı maksimum güvenlikle sizlere uzun ömürlü ek yaşam alanı sunar.

8 mm Fırtına Serisi

8 mm Fırtına Serisi katlanır cam balkon sistemleri tercihe göre her iki tarafa veya sağa sola toplanabilir yapıdadır. Tasarım ve kullanım kolaylığı sizlere eşsiz panoromik görüntü ve konfor sunan bu ürün ısı, ses ve nemi engellediği için oldukça tercih edilir.

Uygulama tercihine göre 8 mm fırtına serisi katlanabilir cam balkon uygulamaları üstten veya alttan taşıma sistemine sahiptir. Bu sayede 8 mm temperli camlar sağa veya sola doğru toplanabilir. Temperli cam güvenli cam normal kullanılan camlara göre oldukça güçlü ve mukavemetlidir. Fırtına serisi cam balkonlarda müşteri istek ve talepleri doğrultusunda 8 mm, 10 mm temperli camlar kullanılır.

Özel imalat kaliteli alüminyum malzemesi TS standartlarına uygun olup 3 mm profillerle yağmur, kar, rüzgar, toz gibi dış etkenlere karşı yüksek koruyuculuk sağlar.Camların birleşim yerine de alüminyum conta tavsiye edilmektedir.

8 mm Fırtına Serisi kırılmaya karşı emsallerine göre 5 kat daha dayanıklı olup tercihe göre renkli ve saydam şekilde uygulanmaktadır. Yaşam alanınıza ekstra konfor katan cam balkon kanatları enine boyuna eşit şekilde ölçü alınırsa daha estetik görüntü sağlanır.

Balkonlarınızı dekoratif açıdan en düzeye taşıyan katlanır cam balkon sistemleri model ve çeşit olarak seçeneklere sahiptir. Güvenli olduğu kadar, temizliği de kolay olan cam balkonlar özel açılımları sayesinde yaşamınızı kolaylaştırır.

8 mm Kollu Pro Gold Serisi

8 mm Kollu Pro Gold Serisi Ommax katlanır cam balkon firmasının lüks ürünleri arasında yerini alır. Diğer serilerden farklı özelliklere sahip olan bu ürün ipli kilitli modellere göre daha kullanışlı ve konforludur. Şık tasarımıyla balkonlarınızın havasına şıklık katar.

Pro Gold seri aksesuar yapısı ve şık kolu ile size kullanım kolaylığı sağlar. Yenilenen profil yapısı ve her camda altta ve üstte paslanmaz tekerleriyle sessiz hareket eder. Paslanmaz tekerleri ve rüzgara karşı camların hareketlerini önlemek için rüzgar kilidi ile desteklenmesi güvenliği maksimuma çıkartmıştır. Ommax 8 mm Kollu Pro Gold Serisi kol detayıyla cam balkonlara yenilik getirmiştir. Yenilenen ve geliştirilen profil yapısı sayesinde yağmur, kar gibi dış faktörlerin içeriye sızması önlenmiştir. Kesintisiz sağa sola hareketi ile kullanımı oldukça kolay ve şık bir üründür. Alt katlarda veya üst katlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün kilitleme mekanizmaları ile kusursuzdur. Paslanmaz tekerler, metal aksamlar, özel imal edilmiş rulmanlar ile her zevke hitap etmektedir. Cam kalınlığı 8 mm kullanılan camlar temperli camlardır. Profil rengi ve cam renk seçenekleri mevcuttur.

8 mm Pro Gold Kollu serisi yuvarlak, oval veya farklı yapılardaki tüm balkonlara kolayca uygulanabilir. Camların temizliği de oldukça kolay ve pratiktir. Sizi yormaz. Maksimum yalıtım sağlayan Pro Gold serisi balkonlarda güvenliği, kaliteyi ve şık tasarım isteyenlerin ilk tercihidir.

Isıcamlı Kollu Pro Gold Serisi

Isıcamlı Kollu Pro Gold Serisi Ommax cam balkon aksesuar yapısı ve mükemmel profil sistemini sizlere gururla sunmaktadır. Firma PromöGold seride ispanyolet kol ve üstün özeliklere sahip ısıcam uygulamasıyla yalıtımı maksimuma çıkartarak sizlere kış ve yaz balkon keyfi sürme imkanı sunmaktadır.

Tam donanıma sahip olan ısıcamlı kollu pro gold serisi katlanır cam sistemleri yalıtım açısından kusursuzdur. Size ekstra bir yaşam alanı sunarken tasarımı ile dekoratif ortamlar yaratır. Camlar arasındaki boşluk alüminyum contalarla desteklenmiş olup istek üzerine jaluzi perde uygulamasıda yapılabilmektedir. Bu model tamamen açılıp kapatabilir veya istenilen seviyede açıp kapatma imkanı ile daha kullanışlı ve pratiktir. Isıcamlı balkon sitemlerinde ısı kayıpları yüksek oranda önlenir. Üründe kullanılan iki cam da temperli camdır. Bu camın gelebilecek darbelere karşı mukavemeti benzerlerine göre 5 kat daha fazladır.

Isıcamlı Kollu Pro Gold Serisi Ommax cam balkon sistemlerinde 4*22*4 mm. İki cam arasındaki genişlik ile jaluzi perde takma imkanı sunar. Ekstra korniş gerekmez. Camlar her iki tarafa da kolayca toplanabilir. Maksimum sızdırmazlık ve ısı yalıtımı sağlayarak kışın sıcak yazın serin ortam sağlar. Ürün; çocuk kilidi, ispanyolet kol özelliği ve tasarımı ile zincirli cam balkonlara göre çok daha kullanışlıdır.

Ommax Isıcamlı Kollu Pro Gold Serisi katlanır cam balkon sistemleri hijyen açısından da temizlenmesi kolaydır. Montajı firma tarafından kısa sürede yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.