WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, insanın doğaya olan özlemini her mevsim doğayla baş başa olmanın huzurunu yaşamak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz.

Mevsimin yaz veya kış olduğuna aldırmadan zamanınızı bahçede geçirmek istemez misiniz? O zaman tam da sizin ihtiyacınız olan çözümlerle karşınızdayız. Kış bahçesi ile evinizde balkonunuz, terasınız, verandanız veya bahçeniz var ise farklı dekorasyonlarla yaz kış kullanabileceğiniz muhteşem yaşam alanları sunmaktayız.

Ommax Kış Bahçesi Tasarım Fikirleri

  • Pergole Tavan Sistemleri
  • Cam Tavan Sistemleri
  • Sandviç Panel Tavan Sistemleri

İle sizlere en uygun Kış Bahçesi oluşturmaya devam ediyor. Bahçe keyfini kardan, yağmurdan, rüzgardan, tozdan etkilenmeden 12 ay sürmeniz, istediğiniz gibi döşeyerek şehrin kalabalığından koşuşturmacasından uzaklaşabileceğiz doğanın panoromik manzarasının keyfini sürebileceğiniz özel kış bahçeleri için bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

Pergole Tavan Sistemleri

Pergole Tavan Sistemleri firmamız kişiye özel ihtiyaç ve beklentiler çerçevesinde farklı bakış açısıyla sizlere en iyiyi sunmaya devam ediyor. Eşsiz bir konfor sunan bu modeller ile yaşam alanlarınız mekanlarınız daha keyifli ve daha kullanışla hale gelir.

Tüm pergole tavan sistemlerimiz özel üretilmiş tenteler ile küçük veya büyük alanlarda duvara monte veya bağlantısız şekilde uygulanabilir. Özel alüminyum paslanmayan malzemelerle üretilmiş bu modeller mülklerinize, işinize değer katar.

Pergole Tavan Sistemleri alüminyum taşıyıcı profiller üzerinde tek eğim olacak şekilde tasarlanır. Model, raylar üzerinde hareket ederek açılır veya kapanır. Ürün özellikli olarak her mevsim için kullanıma uygun olup yağmurda karda sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Tavanın özel kumaşından gelen su gizli, bölüme akarak dışarı atılmaktadır. Özel kumandası ile kolaylıkla istenildiği zaman tavan tam açık, yarı açık veya istenildiği kadar açma kapama sistemiyle sizlere dış etkilerden korur.

Renk seçeneği olarak özel olan pergole tavan sistemleri kumaşı beyaz ve krem renklerde üretilmektedir. Ayrıca bu özel kumaş alev engelleme özelliğine de sahiptir. Hareketli tavan seçeneği ile güneşi yok edemesek de gölgelendirerek sizleri güneşten, rüzgardan, kardan koruyoruz.

Ommax Pergole Tavan Sistemleri olarak tüm projelerimizde yaşam kalitenizi arttırmak, size benzersiz tasarımlar sunarak yeni yaşam alanları oluşturmayı amaçlıyoruz. Bilgilendirme ve yenilikçi çözümlerle birlikte çalışmak istiyoruz. Sizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Cam Tavan Sistemleri

Cam Tavan Sistemleri açılır kapanır özelliği size doğanın eşsiz görüntüsünü kesinti olmadan keyfini sürmenizi sağlar. Benzersiz yaşam alanları sunan muhteşem tasarıma sahip ürünlerdir. Evlerde, kış bahçelerinde, ofislerde, kafelerde, restoranlarda tercih edilen bu sistem hayatınıza değer katar.

Kış bahçelerinde, balkon veya teraslarda sabit Cam Tavan Sistemleri alüminyum iskeletten oluşur. Mükemmel su izolasyonu sağlayan cam çatılar ticari mekanlarda da oldukça fazla tercih edilmektedir. Uygulanan cam tavanların alt kısımları katlanır cam balkon ile kapatılarak farklı şık yeni yaşam alanları oluşturur.

Sabit Cam Tavan Sistemleri kış bahçelerinize benzersiz bir şıklık katarken darbelere ve her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Bakımı oldukça kolay olmakla birlikte Ommax firmamız farkıyla montaj ve imalatı kusursuzdur. Her mekana uygun tarzda projelendirilen cam tavanlarda kaliteli malzemeler kullanılır. Yıllar geçse de paslanma yapmaz. Uzun ömürlüdür. Su sızdırmazlık özelliği ve ses yalıtımı sağlar. Estetik görüntü sağlar. Ayarlanabilir özelliği ile güneşi veya ışığı gölgelendirebilirsiniz. Renk seçebilir tek cam veya ısıcam tercihleriyle farklı kombinasyon sağlayabilme imkanı vardır. Bu ürünlerle teras, balkon veya bahçenizdeki alanları kış yaz kullanma imkanı yakalanır.

Ommax Cam Tavan Sistemleri doğayla bir bütün oluşturur. Hayat tarzınızı yaşamınıza yansıtmak aileniz keyifli zaman geçirerek güzel anılar biriktirmek, ticari mekanlarınıza değer katmak için zaman kaybetmeyin. Bilgilendirme için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Sandviç Panel Tavan Sistemleri

Sandviç Panel Tavan Sistemleri inşaat yapı sektöründe cephe kaplama elamanıdır. Farklı desenler ve farklı renklerde üretilen cephe kaplamaları özellikle çatı kaplamalarında oldukça başarılıdır. Kusursuz yapısı estetik görüntüsü ile evlerde, stüdyoda, tiyatrolarda, spor salonlarında, iş yerlerinin çatılarında kullanılır.

Kompozit yapısı olan malzeme içeriğinde cam yünü, taş yünü, poliüreten kullanılarak sandviç panellerin yalıtımı maksimum seviyeye çıkartılmıştır. Bu yapı elemanının dış yapısında alçıpan, alüminyum ve çelik kullanılmıştır. Yapısı itibariyle sandviçe benzediği için bu adı alan sandviç paneller sadece tavanda değil üstün yalıtımı ve estetik görünüşüyle yüzey ve cephe kaplamada da kullanılır. Kulllanım amacına göre projelendirilen paneller tecrübeli ekibimizle hızlı ve kolay şekilde montajlanır. Bu ürünler aynı zamanda sökülüp takılabilir. Pratiktir. Sık sık bakıma gerek duyulmayan bu modeller aynı zamanda yüksek mukavemetli ve hafiftir. Birbirinden farklı model ve renklerde üretilen sandviç paneller uzun ömürlü ve çevreye karşı duyarlıdır.

Sandviç Panel Tavan Sistemleri hava sızdırmaz özelliği ile sıcaklık kaybını önler. Su geçirmez özelliği ile ürünü çok uzun yıllar sorunsuz kullanılırsınız. İstenmeyen şekilde oluşabilecek yangınlara karşı dirence sahip olmasıyla yangının yayılmasını da önler.

Sandviç Panel Tavan Sistemlerinin tüm bu özelliklerinden tam olarak fayda sağlamak için tabi ki bu yapı elamanının kaliteli olması önemlidir. O yüzden alanında uzman Ommax Cam Balkon ekibi ile kusursuz projelendirilen uygulamalar ile yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.