WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Pergole Tavan Sistemleri

Pergole Tavan Sistemleri

Pergola Tavan Sistemleri firmamız kişiye özel ihtiyaç ve beklentiler çerçevesinde farklı bakış açısıyla sizlere en iyiyi sunmaya devam ediyor. Eşsiz bir konfor sunan bu modeller ile yaşam alanlarınız mekanlarınız daha keyifli ve daha kullanışla hale gelir.

Tüm pergole tavan sistemlerimiz özel üretilmiş tenteler ile küçük veya büyük alanlarda duvara monte veya bağlantısız şekilde uygulanabilir. Özel alüminyum paslanmayan malzemelerle üretilmiş bu modeller mülklerinize, işinize değer katar.

Pergole Tavan Sistemleri alüminyum taşıyıcı profiller üzerinde tek eğim olacak şekilde tasarlanır. Model, raylar üzerinde hareket ederek açılır veya kapanır. Ürün özellikli olarak her mevsim için kullanıma uygun olup yağmurda karda sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Tavanın özel kumaşından gelen su gizli, bölüme akarak dışarı atılmaktadır. Özel kumandası ile kolaylıkla istenildiği zaman tavan tam açık, yarı açık veya istenildiği kadar açma kapama sistemiyle sizlere dış etkilerden korur.

Renk seçeneği olarak özel olan pergole tavan sistemleri kumaşı beyaz ve krem renklerde üretilmektedir. Ayrıca bu özel kumaş alev engelleme özelliğine de sahiptir. Hareketli tavan seçeneği ile güneşi yok edemesek de gölgelendirerek sizleri güneşten, rüzgardan, kardan koruyoruz.

Ommax Pergola Tavan Sistemleri olarak tüm projelerimizde yaşam kalitenizi arttırmak, size benzersiz tasarımlar sunarak yeni yaşam alanları oluşturmayı amaçlıyoruz. Bilgilendirme ve yenilikçi çözümlerle birlikte çalışmak istiyoruz. Sizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.