WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Sandviç Panel Tavan Sistemleri

Sandviç Panel Tavan Sistemleri

Sandviç Panel Tavan Sistemleri inşaat yapı sektöründe cephe kaplama elamanıdır. Farklı desenler ve farklı renklerde üretilen cephe kaplamaları özellikle çatı kaplamalarında oldukça başarılıdır. Kusursuz yapısı estetik görüntüsü ile evlerde, stüdyoda, tiyatrolarda, spor salonlarında, iş yerlerinin çatılarında kullanılır.

Kompozit yapısı olan malzeme içeriğinde cam yünü, taş yünü, poliüreten kullanılarak sandviç panellerin yalıtımı maksimum seviyeye çıkartılmıştır. Bu yapı elemanının dış yapısında alçıpan, alüminyum ve çelik kullanılmıştır. Yapısı itibariyle sandviçe benzediği için bu adı alan sandviç paneller sadece tavanda değil üstün yalıtımı ve estetik görünüşüyle yüzey ve cephe kaplamada da kullanılır. Kulllanım amacına göre projelendirilen paneller tecrübeli ekibimizle hızlı ve kolay şekilde montajlanır. Bu ürünler aynı zamanda sökülüp takılabilir. Pratiktir. Sık sık bakıma gerek duyulmayan bu modeller aynı zamanda yüksek mukavemetli ve hafiftir. Birbirinden farklı model ve renklerde üretilen sandviç paneller uzun ömürlü ve çevreye karşı duyarlıdır.

Sandviç Panel Tavan Sistemleri hava sızdırmaz özelliği ile sıcaklık kaybını önler. Su geçirmez özelliği ile ürünü çok uzun yıllar sorunsuz kullanılırsınız. İstenmeyen şekilde oluşabilecek yangınlara karşı dirence sahip olmasıyla yangının yayılmasını da önler.

Sandviç Panel Tavan Sistemlerinin tüm bu özelliklerinden tam olarak fayda sağlamak için tabi ki bu yapı elamanının kaliteli olması önemlidir. O yüzden alanında uzman Ommax Cam Balkon ekibi ile kusursuz projelendirilen uygulamalar ile yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.