WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Sistemleri restaurant, cafe, lokanta, pastane, kış bahçeleri, alışveriş merkezleri gibi mekanlarda oldukça tercih edilen kullanışlı, konforlu ve şık uygulamalardır. Sürgülü sitemlerde cam alt kasa profil üzerinde hareket ederek dış ortamdaki yağmur, rüzgar, kar, toz gibi durumlardan koruma sağlar.

Sürme Cam Sistemlerinde temperli cam kullanılarak ekstra güvenlik sağlanmış olur. Benzerlerine göre emsalsiz mukavemete sahip olan bu temperli camlar ve istenilen yöne sağa sola kayar kanatları ile iç ve dış mekanlarda bütünlük sağlar.

Ommax Sürme Cam Sistemleri refah ve geniş ortamlar yaratır.

  • 8 mm. Eşikli Sürme Cam Sistemleri
  • 8 mm. Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri
  • Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri
  • Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

Ommax cam balkon kalite ve güvencesiyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

8 mm. Eşikli Sürme Cam Sistemleri

8 mm. Eşikli Sürme Cam Sistemleri seçeneği ile Ommax cam balkon uygulamalarına yeni boyut getirmeye devam ediyor. Amaç kullanıcıya iç ve dış mekanları bir bütün haline getirerek ekstra yaz kış kullanılabilecek ortamlar sunmak ve konforlu, aydınlık şık ortamlar kazandırmaktır.

Eşikli sürme seride camlar raylarda hareket eder. Sistem ray adedi farklılık gösterebilir. Kullanılan camlar temperli olup darbelere karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda renk seçenekleri de mevcuttur. Eşikli sürme sistemli camlarda yalıtım özelliği eşiksize göre daha iyidir. Özellikle dar alanlarda kullanıma çok uygundur. Üst üste toplanabilmesi pratiktir. Yatay olan camlara göre yer kaplamaz. Bu modelde cam birleşim noktalarında alüminyum contalar kullanılmıştır. Contalar cama sızdırmazlık özelliği kazandırır. Camlar üst üste toplanırken sessiz, kolay ve pratik şekilde katlanır.

8 mm. Eşikli Sürme Cam Sistemlerinde temperli camlar 8 mm. olup yüksekliği yaklaşık 2.30 kadar olan balkonlar için idealdir. Bu modellerde kullanılan aksesuarlar polyamid ve paslanma yapmayan malzemelerdir. Temperli cam kullanımıyla güvenliği ekstra arttıran model, contalarla da ısı, ses ve su yalıtımı sağlar.

8 mm. Eşikli Cam Sistemleri özellikle dar mekanlarda, kış bahçelerinde, balkonlarda, vitrin camı olarak ideal kullanıma sahiptir. Montajı oldukça kolay, temizliği de pratik olan bu model dar alanlarda daha geniş ferah ortamlar yaratır. Ommax balkon sistemleri ölçüleri alıp sizlere en uygun seçenekleri sunar.

 

8 mm. Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

8 mm. Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri lokanta, alışveriş merkezleri, cafe, kış bahçeleri gibi mekanlarda ortama şıklık katmak, kullanışlı konforlu alanlar kazanmak için en uygun modeldir. Modern tasarımı ile pratikliği birleştirerek geniş ferah ortamlar yaratır.

8 mm. Eşiksiz Sürme Cam Sistemlerinde kanatlar yatay olarak hareket eder. İç ve dış mekanlarda alan kapatma, balkon kapatma, alan bölme gibi avantajlı uygulamaları vardır. Bu seride istenildiği kadar kanat uygulaması yapılabilir. Bu üründe camlar 8 mm. veya 10 mm. olabilir. Ürün gereksiz yere kaybını önler. Her yöne kaydırılabilir olması istenmeyen görüntüleri de kapatacaktır. Aynı zamanda giriş çıkışlarda sorun yaratmaz. Eşiksiz sürme cam sistemleri ile dışarıdaki olumsuz hava koşullarından yağmur, kar, rüzgar gibi etkilerden korur. Bu model aynı zamanda iç ve dış mekanı bütünleştirir. Ortama şıklık katar. 8 mm. temperli cam kullanılması güvenliği maksimum seviyeye taşımıştır. Temperli camlar kırılma, darbe gibi olumsuz etkilere karşı ekstra dayanım gösterir.

Bu modelde eşik olmaması zemin ile aynı çizgide olup, iç ve dış mekanlarda daralmaya sebep vermez. Dekoratif olarak size renk ve model çeşitleri ile modern ortamlar yaratmanıza etkilidir. Temizlik açısından da sizi zorlamaz, kolay temizlenir.

8 mm. Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri Ommax cam balkon hizmeti ile montajı kolay bir şekilde kısa zamanda yapılır.

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri restoran, pastane, alışveriş merkezleri, cam balkonlar ve cafelerde bulundukları ortamı güzelleştirmek, kullanılacak alanı daha kullanışlı ve gösterişli hale getirmek için iç ve dış mekanlarda bölme olarak kullanılmaktadır. Isıcam kullanılan ürün her iki camlarda temperli özelliği ile darbelere veya kırılmalara karşı yüksek mukavemetlidir.

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemlerinde iki cam plakanın ortam basıncıyla bir araya getirilerek camda kullanılan modern teknolojilerle deneyimi yaşam alanlarına taşımıştır. Isıcamın üstün özellikleri ihtiyaçlara yeni çözümler sunar. Isıcam uygulanan eşiksiz sürme cam sistemlerinde güneş kontrolü, gürültü kontrolü, ısı kontrolü güvenlik ve yalıtımla maksimum verimlilik elde edilir. Bu modeller cafe, vitrin, dar balkonlar, dönüşlü balkonlar için rahat giriş çıkış sağlayan alanı geniş gösteren ürünlerdir. Kullanımı esnasında sessiz ve takılmadan hareket eder. Arzu edilen düzeyde kanatlı camlar ayarlanabilir alt ve üst tekerler ile kaydırılarak sarsıntısız hareket sağlanır. Profil kapakları polyamidden üretilmiştir. Kullanılan metal aksamlar paslanmaz. Dış etkilerden kar, yağmur, toz gibi olumsuzluklarda kullanılan mekanları korur. Ayrıca temperli camlar ve çocuk kilidi ile güvenlidir.

Uzun ömürlü dayanıklı yapıya sahiptir. Kanatlar kolay kayar ekstra yer kaplamaz. Size daha geniş ferah alanlar sunar. Sağlıklı ve temizliği kolaydır.

Isıcamlı Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri Ommax cam balkon kalitesiyle kısa sürede montaj yapılır kullanıma hazır hale getirilir.

Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri

Isıcamlı Eşikli Cam Sistemleri yaşantımıza yenilikler sunan dar alanları daha kullanışlı hale getiren, bize konforu yaşatan modern ürünlerdir. Cam balkon, kış bahçesi, restoranlar, cafeler, evler, alışveriş merkezleri için tasarlanmış pratik sessiz çalışan yapıları vardır.

Ommax Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri raylar üzerinde hareket eden hareketli mekanizmaya sahiptir. Özellikle dış mekanlarda, kış bahçelerinde, teraslarda tercih edilen eşikli sürme cam sistemleri birbiri üzerine üst üste toplanabilme özelliği ile yer kaplamaz. Alan tasarrufu için tasarlanmış iç mekanları dış mekanlara bağlayarak büyük mekanları kullanma imkanı sunar. Sistem kapalı alanları dış ortamlardan bağlantıyı kesmeden her mevsim kullanım imkanı sunmasıyla oldukça avantajlıdır. Isıcamın üstün özellikleri ile yüksek düzeyde yalıtım sağlanır. Isıcam %50 ısı kaybını önler. Kışın soğuktan yazın sıcaktan etkilenmeden balkonlarınızın keyfini sürersiniz. Rüzgara, kırılmaya, darbelere dayanıklı temperli camlar, 8 mm kalınlıktadır.

Gelişmiş aksesuarları, modern yapısı kullanım kolaylığı ile eşikli sürme camlar her mekana uygun tasarlanır. Kanallar üzerinde hareket eden kanatlar sarkma olmadan sessiz bir şekilde istenilen tarafa toplanır. Kaliteli malzemeden üretilmiş alüminyum profiller, köşe dönüş aparatları hem montaj ve kullanım kolaylığı sağlar.

Isıcamlı Eşikli Sürme Cam Sistemleri farklı renk seçenekleri ve farklı mekan tasarımları ile Ommax farkıyla ayağınıza gelmektedir. Kaliteyi fiyat avantajlarıyla birleştirerek hayallerinizi gerçekleştirmek ihtiyaçlarınıza modern çözümler bulmak için buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.