WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Balkon

Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Balkon

 

 Tambalkon®

Cambalkon değil. Dünya'da ilk. Albert Genau icadı. 

Üstelik Almanya’dan IF Design, Red Dot, Amerika’dan Good Design ve Türkiye’den Altın Çekül tasarım ödülleri sahibi!

Albert Genau'nun patentli tasarımıdır.  Tambalkon® , cam balkondan farklı olarak tam otomatik, uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemidir.

Cam paneller, uzaktan kumanda ile açılır ya da kapanır. Sistem açıldığında balkonda yer kaplamaz. Aynı zamanda balkon korkuluğudur.

 

 

Albert genau oduller 135px

 
Tambalkon®, Almanya’dan iF Design ve Red Dot, Amerika’dan Good Design ve Türkiye’den Altın Çekül tasarım ödüllerine layık görüldü!

patent logo

Tambalkon® , özgün tasarımı ile yılın en inovatif ürünü seçilerek yapı sektörünün Oscar'ı Altın Çekül ile taçlandırıldı. 

pfb ufak


Tambalkon® , 
hava ve su geçirgenliği ile rüzgar ve darbe dayanımı konularında Avrupa Birliği test sertifikalarına sahiptir.

patent logo 2

 Tambalkon®, uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemi olarak; yurt içinde ve dünyada Albert Genau'nun patentli tasarımıdır.

 

Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Sistemi Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (3)

TAM Otomatik
TAM Silinebilir
TAM Güvenli

Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Sistemi Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (2)

Siz sadece izleyin!

Uzaktan kumandanın bir tuşuna basarsınız ve  Tambalkon® gerekeni yapar.
Açılır, kapanır, istediğiniz yerde durur.
Siz sadece izlersiniz.

 
Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Sistemi Albert Genau Cam Balkon Sistemleri 15


Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Sistemi Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (1)

 

Avrupa Test Sertifikalı TEK Temizlenebilir Giyotin

 Tambalkon® , sınıfında ulașılabilmiș en yüksek, hava,su, rüzgar, ses yalıtımını garanti eder. Yağmurlu ve soğuk günler artık geride kaldı.

Patentli Tasarımı ile
TEMİZLİK ARTIK
DAHA GÜVENLİ 

Temizlik için dışarı sarkmaya, merdivene çıkmaya, camın arasına girmeye gerek yok. Panelleri temizlik moduna getirin.

Rahat, kolay ve güvenli şekilde temizleyin.

Tambalkon Silinebilir Giyotin Cam Sistemi Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (3)

 

Albert Genau Tam balkon temizlenebilir 5kat yalitim

Tambalkon® TAM yalıtımlıdır!
Tambalkon® Isıcamlı’dır. Tek camlı cam balkon sistemlerine göre 5 kata varan yüksek yalıtım sağlar. Evinize yeni bir oda, size yeni bir yașam alanı olușturur.

 

Siz de "İyi ki  Tambalkon® yaptırdım" diyeceksiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Montajlarımız Zamanında Yapılır Mı ?

Müşterilerimiz sistemi satın almaya karar verdikleri anda yapmış olduğumuz sözleşmede montaj tarihini kesin olarak bilirler. Ayrıca firmamıza ait bilgilendirme hattından kendilerine mantaj tarihi bir defa daha mesaj olarak gönderilir. Belirtilen taihten bir gün önce telefonla aranılarak ertesi gün montaja gelineceği tekrar hatırlatılır. Yapılan sözleşmede belirtilen tarihte firma olarak herhangi bir değişikliğe gidilmez.

Sistemde kullanmış olduğumuz aksesuarlar ve tekerler birinci kalite olup müşterilerimizin kolay kullanabilecek oldukları sisteme sahiptir kesinlikle durma yapmaz.

Firmamız kesinlikle ithal cam kullanmamaktadır.Kullanılan camların tamamı şişe cama ait 8 mm temperli camdır ve tamamı şişe camdan orjinal rekleri ile gelir, filmli değildir.

Maliyeti düşürmek için imalat esnasında alüminyum ve demir tozu karıştırılabilmektedir. Bu da kısa sürede montaj esnasında kullanılan alüminyum paslanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan alüminyum aksamlar patentli olup kesinlikle demir tozu içermemektedir. Taahhüt ettiğimiz 10 yıllık garanti süresi de ürünümüzün kesinlikle paslanmayacağının garantisidir.

Sistemlerin imalatı yetişmiş elemanlarımız tarafından kendi imalathanemizde yapılıp yine kendimize ait montaj ekibi tarafından montajları yapılır. Kesinlikle taşeron çalışan ya da aracı firma kullanmamaktayız.

İmalatçı ve taşeron kullanmayan bir firma olduğumuz için sistemimize mekanik anlamda 10 yıl garanti veriyoruz. Meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda en geç 24 saat içerisinde mevcut arıza yetkili personel tarafından giderilmektedir.

Cam balkonlarda şuanda kullanılan en son sistem gold serisidir. Kasada var olan oluk sayesinde içeriye su girmesi halinde (su almayan sistemdir) su kanallara düşer ve kanallar içerisinde bulunan tahliye delikleri vasıtasıyla dışarıya atılır. Camlar arasında alüminyum ve fitilli conta kullanıldığından yalıtım tam anlamıyla sağlanmış olur. Yağmurdan ve soğuktan etkilenme durumu minimum seviyededir.