WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. 4009. Sk No :2 Kat:1 /Serdivan -- Yalı Mah. Barbaros Cad. No:7 /Karasu
Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektörüne girişi 1995 yılana dayanan firmamız 1999 depreminden sonra iş alanlarında genişleme yoluna giderek günün gerektirdiği atılımları doğru zamanda yapmış ve güçlenerek yoluna devam etmiştir.

Potansiyeli yüksek olan ama hizmet verme konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan Katlanır Cam Balkon Sistemleri sektörü ile alakalı açığı görmek bu konuda gerekli yatırımları ciddiyet ve hassasiyetle takip ederek kısa sürede büyük bir başarı yakalayan firmamız Karasu'da ilk showroom'undan sonra ikinci showroomunu Serdivan'da açarak imalatçı firma özelliğini büyüyerek devam ettirmektedir.

Kendi ekip ve ekipmanlarıyla bulunduğu bölgeye hizmet vermesinin yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen talepleri dikkate almış ve hem kullanılan malzeme hemde müşteri memnuniyeti açısından zamanında teslimatı ilke edinerek sektörde önemli işlere imza atmayı başarmıştır.

Misyonunu 'müşteri memnuniyeti' ve 'sadık müşteri' olarak benimsemiş olan firmamız ilkeli ve prensipli çalışma hassasiyetinden kesinlikle taviz vermemektedir.